Matematik özel ders ve matematik atölyesi işleyişi hakkında bilinmesi gereken bütün içerik aşağıda özetlenmiştir, eğer bunların dışında sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Nereden Başlıyoruz?

Matematik özel ders, seviye tespiti, öğrenciye yönelik ihtiyaçların belirlenmesi ve öğrencinin hangi öğrenme yöntemine yetkinliğine bakıldıktan sonra, bu ihtiyaçları değerlendiriyor ve uzman öğretmenlerimiz tarafından öğrenciye uygun olan 4-8 kişilik sınıflar ya da bire bir öğretime geçilmektedir.

Neden Matematik Özel Ders?

Matematik takviyesi, özel olarak öğrenciye yönelik uygun olan yöntemlerle ve zincirleme ardışık konular öğretilerek, pratik yapılarak bolca örnek soru test akabinde ise genel tekrarlarla tam öğrenme gerçekleştirilmek zorundadır, ancak birçok sebepten ötürü öğrenciler; yanlış okul ve yeterli yetkinliğe sahip olmayan eğitimciler tarafından yetersiz süre ve kalabalık sınıflar gibi birçok sebepten ötürü yeterli öğrenmeyi elde edemedikleri gibi psikolojik olarak matematikten uzaklaşmaktadırlar.

Günümüzde birçok öğrenme tekniği uzman eğitimcilerimiz ve engin tecrübe sahibi olan eğitimcilerimiz sayesinde yenilikçi ispatlanmış yöntemler ile öğrenci için en ideal taktikler çerçevesinde uluslar arası düzeyde matematik eğitimi sunuyoruz.

Kısacası Matematik özel ders başarı için şarttır.

Öğretmenim Nasıl Belirleniyor?

Yaptığımız görüşmelerde öncelikle öğrencilerimizin hedeflerini ve özel ders ihtiyaçlarını öğreniriz.

Öğrencimizin ihtiyaçları belirlendikten sonra tecrübeli öğretmen havuzumuz içinden özel ders talep ettiğiniz alanlar ve konulardaki uzman öğretmenleri tarafınıza yönlendirerek en iyi desteği almanızı sağlarız.

Aynı Öğretmenle Tekrar Çalışabilirmiyim?

Evet. Önceliklerimizden birisi de öğrencilerimizin aldıkları hizmetten tam anlamıyla memnun kalmalarını sağlamaktır. Yönlendirdiğimiz her öğretmenin ilk kez ders vereceği öğrencimizle karşılıklı olarak tüm ders süreçleri ve sosyal yönlerden memnuniyet duymalarını isterken, süreç bütünlüğünü sağlamak açısından aynı öğretmen ile devam edilmesini hedefleriz.

Öğretmen Değiştirebilir miyim?

Öğretmen değiştirmenizi tavsiye etmiyoruz. Çünkü belirli yapıdaki öğrenciler bir araya getirilerek oluşturulan 4-8 kişilik ders ortamınız ya da birebir ders içinde geçerli olmak kaydıyla; öğrencinin analiz edilmiş yapısına göre en iyi sonuç alınacak öğretmen matematik atölyesi tarafından size tahsis edilmiş olacaktır, dolayısıyla işi uzmanına bırakmanızı öneriyoruz.

Daha Önceki Konuları Tekrar Edebilir miyim?

İçiniz rahat olsun, matematik atölyesi tam öğrenmeyi sağlamak için gereken bütün yöntemleri ve bu yöntemlerin sürecini sizin için önceden planlamıştır. Hedef %100 Başarı !

Matematik Özel Ders Süresi Ne Kadar?

Maalesef kestirme cevap veremiyoruz, her öğrencinin bulunduğu nokta, diğerin kinden farklı olduğundan ve öğrenme sürecinin işleyişinin önceden kestirilemediğinden öğrencinin seviyesi ve eksikleri gibi birçok unsur ders süresinin sabit olamayacağı yönünde netice göstermektedir. Ancak Matematik Özel Ders Süresi Ne Kadar? Sorusunun cevabını gerekli değerlendirmeler sonucunda uzman eğitimcilerimiz den öğrenebilirsiniz.

Nasıl Matematik Dersine Çalışmalıyım ?

Nasıl Matematik Dersine Çalışmalıyım ? Maddeler halinde kısa ve öz olarak, "Nasıl Matematik Dersine Çalışmalıyım ?" sorunuzu cevaplıyoruz.   Doğru adımları izleyin: Konuyu derste öğrenin, en iyi öğrenme sınıfta öğrenmektir. Nasıl Matematik Dersine Çalışmalıyım ?...

Neden Matematik Özel Ders?

Farklı Bir Matematik Öğretmeni; İnsanların nasıl düşündüğüne ilişkin araştırmalar, çocukların matematikte daha iyi olmasına yardımcı olan bilişsel öğretmen programları ile sonuçlanır. Neden matematik özel ders sorusunun cevabını yazımızın devamında...

Matematik Atölyesi Özel Öğretim Kursu

Matematik Atölyesi Özel Öğretim Kursu Eğitim bir toplumun gelişmesi için en önemli etkenlerden biridir. Toplum bireylerden oluştuğuna göre önce bireylerin doğru bir şekilde her biri alanında uzman iyi yetişmiş öğretmenler tarafından eğitilmesi gerekir. Günümüzde...

KİŞİYE ÖZEL ÖĞRETİM

KİŞİYE ÖZEL ÖĞRETİM Matematik Atölyesinde kişiye özel öğretim programları uygulanır. Her öğrencinin öğrenme stili farklı olduğundan deneyimli öğretmenler tarafından öğrencinin eksikleri tespit edilip, bilgi düzeyi dikkate alınarak derslerin planlaması yapılır. Önemli...

NASIL BİR SİSTEM UYGULUYORUZ?

Nasıl Bir Sistem Uyguluyoruz? Bu yazımızda, "MATEMATİK ATÖLYESİ - NASIL BİR SİSTEM UYGULUYORUZ?" sorusunun cevabını sizlerle paylaşıyoruz. matematikatolyesi.net İlk derste öğrencinin seviyesi belirlenir, bilgi ve beceri düzeyine uygun kaynak, kitap ve test tavsiyesi...

3 + 8 =